سئو وبسایت

سئو باعث میشه وبسایت شما رسالت خودش رو به درستی انجام بده.یک وبسایت بدون اینکه سئو بشه عملا هیچ کارایی نخواهد داشت. دقیقا شبیه به مغازه ای که بسته شده و کسی وارد اون نمیشه. سئو باعث میشه روزانه صدها نفر از طریق سرچ کردن در گوگل وارد وبسایت شما بشن! یعنی یک تبلیغ و بازاریابی رایگان.

آنالیز داده

سئو چیست ؟

سئو یا SEO در واقع مخفف Search Engine Optimization  هست. خب ببینیم دقیقا یعنی چه ؟ در واقع سئو کاری میکنه که صفحات وبسایت شما برای جملات و کلماتی که کاربران در موتورهای جستجو مثل گوگل سرچ میکنند، در صفحه ی اول قرار بگیره! وقتی شما وبسایتی رو طراحی میکنید، بلافاصله گوگل اون رو به کاربران نمایش نمی ده، با فعالیت ها و تکنیک هایی که استفاده میشه، موتور جستجو به شما رتبه می ده و باعث میشه کاربران بیشتری از محصول و خدمات شما با خبر بشن!

مزایای سئو چیست؟

سئو باعث میشه وبسایت شما برای سرچ کلمات مهم کار شما در صفحه اول و خطوط اول گوگل قرار بگیره. در صورتی که وبسایت شما در صفحه اول گوگل و خطوط اول باشه، طبیعی هست که روزانه افراد زیادی وارد وبسایتتون میشن! حالا اگه سایت به خوبی طراحی شده باشه و هدفمند افراد وارد شده رو به سمت خدماتتون هدایت کنه، فروش برای شما اتفاق میفته! مثل مغازه ای هست که روزانه چند صدتا مشتری واردش بشن! مهم ترین رکن هم برای هر کسب و کاری فروش و کسب درآمده! فک کنم الان کامل متوجه شدید که قدرت سئو و وبسایت چقدر زیاده. در واقع هدف اصلی سئو آشنا کردن افراد زیادی با برند و کسب و کار شما و درواقع افزایش درآمد شماست.  S.E.O یکی از قسمت های دیجیتال مارکتینگ هست که به جذب مخاطب کمک می کنه. 

کاروو چه کمکی برای شما انجام میده؟

اگه وبسایت دارید و هنوز نتونستید ازش درآمدی کسب کنید، چاره کارتون پیش ما هست. روند کار ما کاملا متفاوت و منطبق بر الگوریتم های به روز گوگل هست. هدف ما فروش و کسب درآمد شما از وبسایتتون و آشنایی بیشتر افراد با کسب و کارشماست! نه صرفا قرار گیری شما در خطوط اول گوگل برای موضوعاتی که شاید هیچ درآمدی برای شما به همراه نداشته باشه! مراحل کار رو میتونید این زیر ببینید: 

سئو وبسایت

روش ثبت سفارش سئو:

جهت سفارش پروژه میتوانید از طریق راه های ارتباطی با ما در تماس باشید و یا از طریق لینک زیر مستقیما در واتساپ با ما تماس بگیرید! 24 ساعته آماده پاسخگویی به سوالات شما هستیم! شماره تماس جهت سفارش 09134069396.