طراحی انواع وبسایت

طراحی انواع وبسایت های فروشگاهی، شرکتی، پزشکی! مشاوره کسب و کار آنلاین و کلی هدیه ی دیگه هم انتظارتو می کشه!

چرا نیاز به وبسایت داریم؟

سوالی که زیاد از ما پرسیده میشه این هست که: چرا باوجود برنامه هایی مثل اینستاگرام، نیاز به وبسایت داریم؟؟ 

در واقع باید طور دیگه ای به قضیه نگاه کنیم! این سوال، در واقع اشتباه هست! مثل اینکه بپرسیم، چرا وقتی شرکت یا مغازه ای داریم، نیاز هست که پیج اینستاگرامی بزنیم! شما برای توسعه ی کسب و کارتون نیاز هست که از کانال های مختلفی خودتون رو معرفی کنید. همچنین مشکلات زیادی که برنامه هایی مثل اینستاگرام داره، دلیلی هست که شما باید هرچه سریعتر به فکر راه اندازی یک وبسایت برای معرفی خودتون و کسب و کارتون باشید! البته به این نکته توجه کنید که پیج کاری در اینستاگرام از واجبات هست و مهمتر از اون آموزش اینستاگرام برای کسب و کار.

از جمله مشکلات اینستاگرام میشه به عدم مالکیت صاحب پیج اشاره کرد. خیلی از شما ها با این مشکل روبرو شدید که پیجتون از طریق اینستاگرام بسته شده و یا فعالیت هاتون محدود شده. پیجی که ممکنه هزینه های زیادی براش کرده باشید و درآمد قابل قبولی هم از اون داشته باشید. اما در وبسایت شما مالک کامل اون هستید و کسی نمیتونه فعالیت های شما رو محدود کنه! 
مورد بعدی امنیت بالای وبسایت نسبت به پیج های اینستاگرامی و دیگر برنامه های شبکه های اجتماعی هست. اما یک مشکل اساسی که شاید کمتر به اون توجه می کنیم، عمرکوتاه محتوایی هست که شما در شبکه های اجتماعی منتشر میکنید! منظورمون چیه؟ ببینید خود شما وقتی وارد پیجی میشید نهایتا 3 الی 4 پست اخیر اون رو میبینید. حتی بعید میدونم کسی پست های چند ماه پیش پیج خودش رو هم ببینه! پست هایی که شاید هزینه و زمان زیادی برای تولید اون خرج کردید.اما در وبسایت اینجوری نیست! در قسمت سئو بیشتر راجع بش توضیح میدیم!

مزیت های داشتن وبسایت

شرایط سفارش طراحی وبسایت:

طراحی وبسایت بستگی به نوع کسب و کار شما داره! اگه فروش محصول فیزیکی دارید، نیاز به یک وبسایت فروشگاهی دارید. اگه شرکت هستید و نوع کارتون ارائه خدمات هست نیاز به وبسایت شرکتی دارید. بعضی از مشاغل مثل پزشک ها هم نیاز به وبسایت با امکانات خاصی دارند. تیم ما توانایی طراحی وبسایت با هر امکاناتی که مدنظر شما هست رو داره. برای اینکه به راحتی بتونید انتخاب کنید، پکیج هایی رو آماده کردیم تا بهتر بتونید تصمیم گیری کنید! 

طراحی های وبسایت معمولا براساس قالب های آماده ی وردپرسی انجام میشه، اما تیم ما قادر هست که وبسایت اختصاصی و بدون استفاده از قالب از پیش آماده ای رو هم طراحی کنه! 

پکیج های طراحی وبسایت:

شرکتی

فروشگاهی

اختصاصی

چندتا از نمونه کارهای ما:

وبسایت اتو پوریا

وبسایت اتو پوریا

وبسایت آجرپلاس

وبسایت آجرپلاس

وبسایت ساسان دانشمند

وبسایت ساسان دانشمند

وبسایت شورای اسلامی گز برخوار

وبسایت شورای اسلامی گز برخوار

وبسایت آجرسعدی

وبسایت آجرسعدی

وبسایت نیودر

وبسایت نیودر

وبسایت سالن زیبایی ژیلا صالحی

وبسایت سالن زیبایی ژیلا صالحی

وبسایت آجرمیلاد

وبسایت آجرمیلاد

مراحل سفارش وبسایت:

برای سفارش وبسایت از دو روش میتونید اقدام کنید. روش اول سفارش از طریق واتساپ هست. با ارتباط با تیم پشتیبانی ما و بیان نوع وبسایت مورد نیاز، سریعا جلسه ای با شما ترتیب داده خواهد شد. بعد از جلسه هاست و دامنه ی مورد نیاز وبسایت خریداری و با انتخاب قالب، کار طراحی آغاز میشه. روش دوم از طریق تکمیل فرم داخل وبسایت هست. بعد از تکمیل فرم نیز، با شما تماس گرفته میشه و مراحل طراحی آغاز میشه!

فرم سفارش وبسایت