مشاوره اینستاگرام با کاروو

مشاوره اینستاگرام مخصوص پیج های کاری هست که رشدشون چه از نظر فروش و چه از نظر گرفتن مخاطب جدید، متوقف شده. با مشاوره گرفتن و پیاده کردن نکات، قطعا رشد پیج مجددا شروع خواهد شد. 

آموزش طراحی وبسایت

مشاوره اینستاگرام شامل چه مواردی هست؟

بعد از ثبت در خواست شما برای مشاوره اینستاگرام، ابتدا پیج کاری شما به مدت دو روز توسط تیم کاروو تحلیل خواهد شد. سپس در جلسه ای آنلاین و یا حضوری موارد زیر برای شما ارائه خواهد شد:

 

  1. تحلیل پیج از نظر فنی و بر طرف کردن مشکلات ساختاری و فنی پیج کاری، مانند : تصحیح بیو، هایلایت ها، هویت بصری پیج و…
  2. تحلیل رقیبان کسب و کار شما و آموزش به شما برای تحلیل کردن رقبای خودتون. این کار از اهمیت بالایی برخوردار هست چون شما آموزش میبینید که چطور از رقیب خوتون ایده بگیرید و بسیار ایده بگیرید. 
  3.  بررسی استوری ها و دادن ایده های استوری روزانه و همچنین آموزش تکنیک های فروش 
  4. آموزش ایجاد اعتماد برای فالور ها. بعد از اجرای این نکات فروش شما رشد قابل توجهی خواهد داشت، چون بسیاری از افراد داخل پیج شما حضور دارند ولی برای خرید و پرداخت پول به شما باید اعتماد کنند. 
  5. دادن ایده برای تولید پست و تکنیک هایی برای ورود پست شما به اکسپلور. 
  6. بعد از اجرای همه ی موارد شما برای رشد بیشتر نیاز به تبلیغات اصولی دارید. در جلسه ی مشاوره به شما روش های درست تبلیغ آموزش داده شده و پیج هایی متناسب با بودجه شما پیشنهاد داده خواهد شد که مخاطبین هدف خودتون رو به پیجتون هدایت کنید. 

 

ثبت مشاوره اینستاگرام :

برای ثبت جلسه ی مشاوره شما کافی هست از طریق فرم پایین اطلاعات را ثبت کنید تا بلافاصله هماهنگی های لازم با شما انجام بگیرد. برای اطلاعات بیشتر شما میتوانید از طریق چت واتساپ با شماره ی 09134069396 ارتباط برقرار کنید. 

 

بارگذاری...